26.8 C
Скопје
09:17 - 13 јуни, 2024

Ознака : дигитален фустан

Uncategorized

Продаден првиот ДИГИТАЛЕН ФУСТАН: Чини 9.500 долари, а не може да се облече

Igor
Холандската компанија „The Fabricant“ го продала првиот дигитален фустан „Iridescence“. Овој фустан постои само во дигитална верзија, но и покрај тоа што не може физички...