3.8 C
Скопје
02:49 - 4 март, 2024

Ознака : Диего Марадона

СветСлајдерСпорт

Почина големиот Диего Марадона!

Васко Спасоски
Славниот фудбалер, еден од најдобрите на сите времиња, Диего Марадона почина, пренесуваат шпанските и аргетински медиуми. Аргетинскиот медиум „Кларин“ пренел дека Марадона бил примен во...
Uncategorized

Марадона ќе збесне, неговата ќерка Јана се соблекува на Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Ќерката на легендарниот фудбалер Диего Армандо Марадона, Јана, ја започна кариерата како модел. Јана, која има 23 ги изненади своите обожаватели на Инстаграм објавувајќи провокативни...