10.8 C
Скопје
20:00 - 28 февруари, 2024

Ознака : Дидимос

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииПатувањаСлајдер

Погледнете го моментот кога вселенското летало на НАСА намерно удира во астероид: „Ова е историја“

Еспресо
НАСА ноќеска испиша историја со изведбата на „првиот планетарен тест за одбрана“ на нашата планета од удар на астероид. – Ова е за историја –...