26.8 C
Скопје
09:47 - 13 јуни, 2024

Ознака : џулија батерс

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Никогаш нема да погодите што се наоѓаше во чантата на младата актерка! (ФОТО)

Еспресо
Шармантната 10-годишна Џулија Батерс е најмлада ѕвезда од филмот „Once Upon A Time In Hollywood“, која се досети како може да ги спои убавото и...