20.8 C
Скопје
01:16 - 18 јуни, 2024

Ознака : џејмс камерон

СветСлајдерСцена

Том Круз и Џејмс Камерон не дојдоа на Оскарите: Еве кои се причините

М.П
Се издвојува отсуството на Том Круз и Џејмс Камерон на доделувањето на Оскарите 2023, еве кои се официјалните причини за нивното отсуство. На ноќта на...