16.8 C
Скопје
05:42 - 13 јуни, 2024

Ознака : џеј кеј роулинг

Секојдневие

Писателката на „Хари Потер“ открива техники за полесно дишење со кои тврди дека ја победила короната (ВИДЕО)

Еспресо
Славната писателка Џеј Кеј Роулинг, најпозната по тоа што го напиша серијалот „Хари Потер“, тврди дека го победила коронавирусот благодарение на техника која го олеснува...