11.8 C
Скопје
19:42 - 28 февруари, 2024

Ознака : демнач

СветСлајдерСцена

Ким Кардашијан повикала полиција поради демнач: Ќе излезе од притвор со кауција

Еспресо
Ким Кардашијан во последно време беше во центарот на вниманието на различни демначи, а сега едно лице по име Џомин Зиглер било преземено од одделот...