13.8 C
Скопје
21:30 - 29 февруари, 2024

Ознака : дадо и ивона полумента

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ќе ви падне вилицата кога ќе видите каква „бомба“ е сопругата на Дадо Полумента: Ивона во бел фустан ги воодушеви сите

jasmina.kantardzieva
Српскиот пејач Дадо Полумента во Белград ја организираше промоцијата на својот нов албум „Алеа“, каде ги собра познатите личности. Пејачот откри дека овој албум е...