17.8 C
Скопје
01:00 - 26 мај, 2024

Ознака : цетински

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Цетински за Александра Пријовиќ: „Мора да имаме свој квалитетен одговор“

Еспресо
Тони Цетински се осврна на претстојните концерти на Александра Пријовиќ во Загреб. Да потсетиме, таа распродаде дури пет Арени, со што изненади голем дел од...