23.8 C
Скопје
08:45 - 24 јуни, 2024

Ознака : цесарица

БалканСлајдерСцена

(Видео)„Оливер Драгојевиќ, среќен ти роденден и таму горе!“: Милица го обработи хитот „Цесарица“ на многу емотивен начин, ќе се расплачете!

Еспресо
Милица Тодоровиќ, српската пејачка со неверојатни вокални способности, ја изненади публиката со нов кавер. Иако не е од оние пејачки кои често го прават ова,...