11.8 C
Скопје
23:46 - 23 април, 2024

Ознака : бункери

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖивотни ПриказниСлајдер

Последни прибежиштa: Каде се кријат Зеленски и Путин за време на воениот конфликт

Ј.К.Д
Со почетокот на нападите врз критичната инфраструктура на Украина, повторно се зборува за т.н. „бункер на Зеленски“. И Путин, се разбира, е засолнет во бункер,...