14.8 C
Скопје
08:29 - 15 април, 2024

Ознака : брет

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Бред Пит му се заблагодари на колегата на помошта: Престанав да пијам благодарение на тебе (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Американскиот актер Бред Пит му се заблагодарил на колегата Бредли Купер за помошта која му ја пружил во борбата против алкохолизмот. Пит неочекувано почнал да...