9.8 C
Скопје
02:03 - 15 април, 2024

Ознака : брендот

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ирина Шајк повторно заљубена (ФОТО)

Еспресо
На настанот на брендот „Furla“ пристигна држејќи се за рака со висок маж со црна коса. Руската манекенка Ирина Шајк, каде и да се појави...