11.8 C
Скопје
07:52 - 15 април, 2024

Ознака : бранџелина

ЛајфстајлСцена

Славниот пар Бранџелина и официјално се разведе

Igor
Според пишувањата на американските медиуми, некогаш најпопуларната брачна двојка, Анџелина Џоли (43) и Бред Пит (55) и официјално се разведе. Анџелина поднесе барање за развод...