11.8 C
Скопје
00:44 - 15 април, 2024

Ознака : божиќни куќички

Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдер

(ФОТОСТОРИЈА) КАВАДАРЧАНКАТА ВАЛЕНТИНА ИМА ДВА ТАЛЕНТИ: Покрај фантастично дворче, прави магични куќички

М. Г.
Валентина Димитрова која има 49 години и живее во Кавадарци, изработува прекрасни празнични куќички. Со нејзините изработки се сретнавме, благодарение на групата ДВОРЧЕТО во која...