12.8 C
Скопје
08:12 - 15 април, 2024

Ознака : богослужба

ЛајфстајлСцена

САКАЛА ДА БИДЕ КАЛУЃЕРКА: Ја чуваше невиноста за брак, а сега е вистинска заводничка

Igor
Оваа светски популарна убавица заведува со својата прекрасна појава, а откако се разведе од познатиот фудбалер, јавноста не престанува да ја следи секоја нејзина нова...