САКАЛА ДА БИДЕ КАЛУЃЕРКА: Ја чуваше невиноста за брак, а сега е вистинска заводничка

Оваа светски популарна убавица заведува со својата прекрасна појава, а откако се разведе од познатиот фудбалер, јавноста не престанува да ја следи секоја нејзина нова романса.

Се работи за Адријана Лима, која неодамна го прослави својот 38-ми роденден.

Она што целиот свет го памети за нејзе е дека е посветена верничка која редовно посетува богослужби, а својата невиност ја чуваше за првата брачна ноќ со сега поранешниот сопруг, Марко Јариќ.

„Сексот е за брак. Моите момчиња го почитувале тоа, сфаќајки дека тоа е мојот избор. Ако не го почитуваат тоа, значи не ме посакуваат“, изјави Лима во таа прилика.

Но, по разводот, таа не престанува да крши машки срца и да се вовлекува во љубовни триаголници. Се чини дека сепак отстапила од својата намера од детството да се посвети на Бога.

Сите занемеа кога АДРИЈАНА ЛИМА се појави во блескаво сино издание (ФОТО)

Слични објави

Конечно добри вести од Австралија: Расел Кроу го покажа имотот пред пожарите и по дождот (ФОТО)

Еспресо

Го прекинал настапот во живо за да го спаси животот на обожавателка која сакала да се самоубие

Еспресо

Снаата на Сали Бериша се појави во секси издание со црвено бикини (ФОТО)

Igor

Откако и двајцата им раскинаа на партнерите, Лејди Гага и Бредли Купер сега очекуваат бебе?! (ФОТО)

Igor

Кардашијан сподели фотографии со кои покажа дека со нејзиниот брак се е во ред (ФОТО)

Анита Митровска

Мајли Сајрус и Коди Симпсон објавија еротки фотки, фановите со поделено мислење (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Шестнаесет + 11 =

Слични објави

Меси, Суарез и Марсело во втор план: Нивните сопруги го одвлекоа вниманието на папараците

Еспресо

Брук Шилдс во минијатурно бикини ги потсети фановите на култниот филм: Уште една плава лагуна

Слободен печат

Оваа “вештина” ви гарантира незаборавен секс!

Igor

Рики Мартин се пофали со петмесечниот син: Бебето во куќата! (ФОТО)

Еспресо

Oд подочниците ослободете се со сода бикарбона

Igor

Две години по самоубиството, се огласи мајката на Авичи! (ФОТО)

Васко Спасоски