11.8 C
Скопје
23:27 - 29 февруари, 2024

Ознака : бил мар

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Комичарот Бил Мар против Вил Смит и Џејда: „Алопеција е, не е леукемија, не претставува опасност по животот! Стави си е*ена перика ако толку ти е срам“

Еспресо
„Алопеција е, не е леукемија, не претставува опасност по животот. Стави си е*бена перика ако толку ти е срам“, познатиот комичар Бил Мар, застана на...