8.8 C
Скопје
19:35 - 20 февруари, 2024

Ознака : бил козмби

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Нови страшни обвинувања за Бил Козби: „Ме дрогираше, па ме силуваше додека бев во несвест“

Еспресо
Бил Крозби со години се соочува со сериозни обвинувања, а и овој пат демантираше се! Познатиот актер Бил Козби (85), кој пред неколку години беше...