8.8 C
Скопје
03:57 - 28 февруари, 2024

Ознака : белик

ЛајфстајлСцена

Погледнете како ужива Вероника Белик, полската Инстаграм сензација (ФОТО)

Igor
Младата дама се пофали со летувањето во Хрватска… Вероника Белик, Полјакињата со раскошни облини и тенка половина, една од најважните полски инфлуенсерки на Инстаграм, се...