3.8 C
Скопје
03:30 - 21 февруари, 2024

Ознака : бдеење

СветСлајдерСцена

На повеќе од 700 луѓе кои сакале да се простат од Елизабета Втора им била потребна медицинска помош

Еспресо
На повеќе од 700 луѓе кои сакале да се простат од британската кралица Елизабета Втора, им била потребна медицинска помош, пишува „индепедент“ повикувајќи се на...