17.8 C
Скопје
14:29 - 27 февруари, 2024

Ознака : Барбара Таталовиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Девојки, лоша вест: Се ожени актерот Милош Биковиќ!

Васко Спасоски
Миленикот на женската популација, актерот Милош Биковиќ застана на лудиот камен. После раскинувањето со манекенката Барбара Таталовиќ актерот не зборува за својот емотивен статус и...