1.8 C
Скопје
03:37 - 21 февруари, 2024

Ознака : ауди

СветСлајдерСцена

Нов инцидент за Ријана, луксузниот автомобил украден од пред врата

Еспресо
Луксузниот автомобил од марката Ауди на Ријана е украдено од нејзиниот дом. Автомобилот на Ријана бил украден во неделата, само неколку дена подоцна од инцидентот...
Секојдневие

„Ауди“ ја повлече „провокативната“ и „опасна по живот“ реклама со девојчето и бананата

Еспресо
Германскиот производител на автомобили „Ауди“ се извини поради рекламата со девојчето кое потпрено на автомобилот со високи перформанси јаде банана. Спорната реклама со девојчето е...