15.8 C
Скопје
17:16 - 27 февруари, 2024

Ознака : Аријана Сајед

СветСлајдерСцена

Авганистанска пејачка проговори за ужасното бегство: Се плашев дека ќе ме силуваат и ќе ме убијат…

И. Т.
Пејачката која ја водеше авганистанската верзија на шоуто „The Voice“ е меѓу ретките кои успеале да избегаат од Авганистан, а јавно проговори за шокантното бегство....