3.8 C
Скопје
02:31 - 4 март, 2024

Ознака : Арена во Загреб

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

По Александра Пријовиќ, уште една српска пејачка закажа концерт во Арена во Загреб

Еспресо
Пејачката Марија Шерифовиќ закажа концерт во Арената во Загреб. Откако Марија го објави албумот со шест нови песни, следуваше уште едно изненадување, концерт во Хрватска. – Кукли...