8.8 C
Скопје
03:40 - 28 февруари, 2024

Ознака : Анита

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Светските ѕвезди полудеа по Карлеуша: Карди Би сподели видео од дивата, а Анита го копира нејзиниот стил! (ФОТО)

Васко Спасоски
Поп-sвездата Јелена Карлеуша (42) е најследена пејачка во регионот со причина, а за нејзината работа се заинтересирани и најголемите светски sвезди. Јелена неодамна на Инстаграм...