16.8 C
Скопје
15:41 - 27 февруари, 2024

Ознака : Ани Илиевска Димова

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

Негователка и на деца и на цвеќиња; позитивноста и љубовта се двата „закони“ на Ани

Еспресо
Ани Илиевска Димова по професија е негователка во детската градинка Калинка во Валандово. Но освен на деца, Ани во слободното време е негувателка на цвеќиња....