8.8 C
Скопје
19:52 - 20 февруари, 2024

Ознака : Андреј Атиас

ЛајфстајлСцена

Поранешниот сопруг на Анабела најде веднаш друга, погледнете со која ја замени пејачката (ВИДЕО)

Igor
Андреј Атијас се разведе од пејачката Анабела после седум години брак, но не губеше многу време, бидејќи тој веќе и најде замена на пејачката. Се...