7.8 C
Скопје
19:56 - 20 февруари, 2024

Ознака : анатониа

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) УБАВА НА МАЈКА: Оваа дама е мајката на нашата позната пејачка Антониа Гиговска

M.Р.
Иако Антониа е активна на социјалните мрежи, многу ретко објавува фотографии со членовите на своето семејството, но Еспресо.мк откри од кого нашата позната пејачка ја...