10.8 C
Скопје
08:53 - 27 февруари, 2024

Ознака : американска пејачка

СветСлајдерСценаЧудесни жени

Филмот за поп дивата со неповторлив глас Витни Хјустон премиерно во декември

Еспресо
Поминаа десетина години од прераната смрт на единствената Витни Хјустон, чиј неповторлив глас ни подари незаборавни хитови и затоа публиката со нетрпение ја очекува премиерата...