7.8 C
Скопје
6 декември, 2021

Ознака : активистка

Лајфстајл Секојдневие Слајдер

АКТИВИСТКА СОБИРА ПАРИ НА „ONLYFANS“: Ќе донира 75% од својата заработка за борба против климатските промени

И. Т.
Активистката Лаура Амхерст се бори против климатските промени и собира пари на „OnlyFans“ со голи фотографии за да им помогне на организациите како „GreenPeace“ и...