34.8 C
Скопје
18:36 - 22 јули, 2024

Ознака : 50-ти роденден

Секојдневие

Првата дама на САД го прослави 50-от роденден! (ФОТО)

Еспресо
Првата дама на САД, сопругата на претседателот Доналд Трамп, Меланија Трамп вчера го прослави 50-от роденден. Иако не се појавува често во јавноста и главно...