33.8 C
Скопје
19:04 - 22 јули, 2024

Ознака : 40 000

Наши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) „КОГА ЌЕ ВИДАМ ДЕКА Ѝ ЛАЈКУВАЛ СЛИКИ НА ТАМУ НЕКОЈА“: Јелена Спенџарска лута – Кој е тој!

М.Р.
Познатата водителка на утринска програма и инфлуенсерка, Јелена Спенџарска шармира со својот изглед и природна убавина. Водителката покрај на малите екрани, се повеќе внимание преку објавите...