34.8 C
Скопје
18:26 - 22 јули, 2024

Ознака : 30 трикови

Здрави навики

30 трикови кои на секоја жена ќе и го променат животот (ВИДЕО)

Igor
Овие мејкап трикови се толку разновидни, практични, реални и ќе и го олеснат животот на секоја жена. Погледнете совети за нанесување на водоотпорна шминка, правилен...