32.8 C
Скопје
19:49 - 22 јули, 2024

Ознака : 3 ноември

АстроСлајдерХороскоп

Љубовен хороскоп за 3 ноември: Девицата во потрага по партнер, Рибите со нови „филмчиња“, Стрелците мудро да молчат…

Еспресо
ОВЕН Не слушајте ги „здраво за готово“ убавите претставници од спротивниот пол. Ѕвездите велат дека можеби сте на нивна милост (и немилост) денес. Што ќе...
АстроСлајдерХороскоп

Астро прогноза за четврток, 3 ноември

Еспресо
ОВЕН 3 ноември Овните треба да бидат крајно внимателни со луѓето кои не ги познавате добро, велат ѕвездите. Ѕвездите ве предупредуваат: овој четврток можете да...
СекојдневиеСлајдер

Народни верувања: Што НЕ ТРЕБА да правите на 3 ноември, девојки – внимавајте да не си ја „заробите“ младоста!

Еспресо
Православните на овој ден се сеќаваат на Иларион – Велики од Палестина и Преподобен Иларион Псковоезерски, светец за кој се верува дека првиот прав почнал...