34.8 C
Скопје
18:44 - 22 јули, 2024

Ознака : 25 работници

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Корона кризата ја принуди – Викторија Бекам отпушти 25 работници

Еспресо
Викторија Бекам отпушти 25 работници поради тешката ситуација предизвикана од пандемијата на коронавирусот. Водителот Пирс Морган реагираше бурно на оваа одлука на дизајнерката Бекам. Водителот...