33.8 C
Скопје
19:08 - 22 јули, 2024

Ознака : 1ви септември

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдер

БИТОЛА Е ПОДГОТВЕНА: Најголемата фолк-забава за ова лето е на 1. септември!

Ј.К.Д
Концертот е закажан на ракометното игралиште во Битола, а публиката ќе ужива во најголемите хитови во изведба на популарната Сузана Гавазова, Анета и групата Молика,...