38.8 C
Скопје
16:56 - 19 јули, 2024

Ознака : 12 март

АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Дневен хороскоп за 12 март, четврток: Прочитајте што ве очекува во текот на денешниот ден!

Еспресо
ОВЕН Може да очекувате дека ќе имате некои компликации кои ќе успеете да ги решите само со помош на соработник. Меѓу вас и саканата личност...