34.8 C
Скопје
18:50 - 22 јули, 2024

Ознака : 11 ноември

АстроСлајдерХороскоп

Љубовен хороскоп за 11 ноември: Кој хороскопски знак ќе се заљуби, кој ќе биде изневерен, а кој ќе го остави партнерот

Еспресо
Овен Понекогаш треба да си поставите свои стандарди и да се држите до нив. Ќе има луѓе кои ќе се обидат да го потврдат она...