12.8 C
Скопје
17:13 - 23 април, 2024

(Видео) Тони се враќа дома: „Уловен“ средноќ пред замокот на Драгана Мирковиќ

Мултимилионскиот развод на Тони Бијелиќ и Драгана Мирковиќ веќе неколку дена ја тресе јавноста, како и прашањето на кого ќе му припадн грандиозниот замок во близина на Виена. Иако се шпекулираше дека Антоније Тони Бијелиќ има љубовница, неодамна се појави демант дека тоа не е вистина:

„Не е точно дека господинот Бијелиќ наводно започнал заеднички живот со друга жена, како што е лажно наведено во написите. На овој начин мојот клиент г-дин Бијелиќ посочува дека во приватниот и деловниот живот секогаш се однесува со чест, достоинство и како семеен човек – изјави адвокатката на сопругот на пејачката.

Во текот на бурните денови на раздеба, медиумите пишуваа и дека Тони се преселил во Германија, други пишуваа дека купил куќа во Опатија. Во екот на сите приказни, дворецот синоќа на кратко бил отворен за Тони, како што покажува видеото тој ненадејно се појавил во семејната резиденција Ебенфурт.

Дали Драгана во тој момент била дома, не е познато.

Да потсетиме, пејачката не го криеше разочарувањето и тагата поради целата ситуација, па неодамна застана пред камерите за хрватски портал и изјави дека моментално минува низ тежок период во животот.

Слични објави

Раста итно примен во болница

Еспресо

(Видео+фото) Ќеркичката на Никола Роквиќ плаче додека се збогува со својот татко кој тргна пеш за Грција на пат долг 1.150 километри

Еспресо

(Фото) Марко „Дај побрзај“ стана татко: Се родија близнаците Вања и Веда

Еспресо

(Фото) Прошталната порака на ќерката на Бојана Јанковиќ ја кине душата: Наследничката на покојната водителка се скрши! 

Еспресо

(Фото) Дали ќе го препознаете? Ќерката на Ален Делон сподели како изгледа денес

еспресо

Цеца и Жељко Јоксимовиќ снимаат дует: На радост на фановите, веќе влегоа во студио!

еспресо
Се вчитува....