1.8 C
Скопје
01:05 - 30 март, 2023

(Видео) Клара Чиа и Пике среќни и вљубени на улиците на Барселона: Шакира има материјал за нова песна

Откако започна врската на Жерар Пике со Клара Чиа, младата Каталонка со која поранешниот фудбалер наводно ја изневерувал Шакира, нејзините јавни настапи досега беа ретки. Таа, исто така, одржува низок профил на интернет, но сето тоа се менува.

Оваа недела Пике и Клара Чиа беа видени на улиците на Барселона и вистината е дека Клара сега изгледа поопуштена, па дури и полна со хумор, особено откако речиси се судри со билборд додека се обидуваше да ги избегне новинарите.

Сепак, на социјалните мрежи, пред сè, Каталонката ја користи нејзината медиумска привлечност за да им даде нов поттик на своите професионални проекти.

Според информациите на El Periodico de Catalunya, Клара Чиа станала протагонистка на видеото за Anara на Ана Лерида, салон за убавина лоциран во градот Барселона.

Споменатиот медиум истакнува дека тоа би можеле да бидат нејзините први чекори како инфлуенсерка.

Од друга страна, пред неколку недели се шпекулираше дека таа страдала од анксиозност откако Шакира ја објави својата соработка со Бизарап на почетокот на оваа година, а песната стана хит. Според извори блиски до парот, нападите од бившата на нејзиниот сегашен партнер во песната и предизвикале голема вознемиреност и се борела да се справи со притисокот на кој била подложена. Сепак, членовите на семејството на Клара силно ги негираа овие тврдења.

Слични објави

Поранешната сопруга на Доналд Трамп била под истрага на ФБИ – Ивана Трамп осомничена за шпионажа

Еспресо

(Фото) Папата Франциск итно пренесен во болница, откажани се сите состаноци

Еспресо

И Фута Радуловиќ е дел од тимот во филмот за легендата Џеј Рамадановски

Еспресо

Илон Маск и група научници бараат шестмесечен прекин на обуките за вештачка интелигенција – можни се злоупотреби

Еспресо

Попоски најавува убави сончеви денови, еве кои

Еспресо

Месечен хороскоп за април: Љубов за Близнаците, убави можности за Девиците, голема победа за Овните…

Еспресо
Се вчитува....