14.8 C
Скопје
20:14 - 27 февруари, 2024

(Видео) Јована Јеремиќ се надмина себе, се допира за гради во Утринска програма: „Скршнав од патот“

Никогаш не пропушта да се дотера и да привлече внимание, а во вчерашното издание на утринската програма, Јована се надмина себеси.

Јеремиќ сега објави видео на кое позира во тесен, бел фустан, а цело време се допира по телото и градите.

За опис на оваа објава напиша:

„А реков бела боја да не носам никогаш. Реков, па пореков. ‘Скршнав’ од патот“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana)

Објавата им се допадна на многумина, а според бројот на лајкови – многумина го преферираат ваквото издание на водителката.

Слични објави

„Ќе ти ја скратиме косата“: Српската пејачка била жртва на демнач и добивала застрашувачки закани на домашна адреса

Еспресо

„Нонстоп сум на инфузии“: Цеца проговори за здравствените проблеми со кои се соочила периодов

Еспресо

(Фото) Ова е вилата што Аца Лукас ѝ ја остави на Соња по разводот: Луксузот го одзема здивот

Еспресо

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо

Јована Јеремиќ ја поминала ноќта во вилата на дечко ѝ милионер: Сите го коментираат нејзиниот појадок

Еспресо
Се вчитува....