12.8 C
Скопје
04:29 - 28 септември, 2023

„Овој пат не е ни смешно, престанете да ширите лаги“- младата актерка не го ни видела Џони Деп

Откако се појавија гласини дека Џони Деп и Џена Ортега се во врска, се огласи ѕвездата од серијата „Wednesday“.

Таа вели дека најчесто се смее кога од медиумите дознава нешто „ново“ за себе, но дека овојпат тоа не е ни смешно.

– Никогаш не сум се сретнала и не сум работела со Џони. Ве молам престанете да ширите лаги и оставете не на мира – порача таа.

Гласините започнаа во моментот кога на познатата интернет страница за озборувања „Deuxmoi“ беше објавено дека се видени заедно. Актерот не ги коментираше овие гласини.

Слични објави

(Фото) Џулија Робертс жената која освојува со насмевка се појави на ревија на Гучи во Милано

еспресо

Тајчи откри дека била жртва на сексуална злоупотреба: „Мислев дека тајната ќе ја однесам во гроб“

Еспресо

(Видео) Елена Велевска облече преубава венчаница, кој е младоженецот?

еспресо

Стресен е животот во Белата куќа, кучето на Бајден повторно искасало агент на тајната служба

еспресо

(Фото) Ана Ивановиќ влегува во славното друштво на тенисот, кариерата ја заврши пред седум години

еспресо

Филм за турнејата на Тејлор Свифт набргу ќе пристигне во кината во 100 земји

Еспресо
Се вчитува....