5.8 C
Скопје
21:33 - 6 декември, 2023

Лекови на рецепт пронајдени во домот на Метју Пери: Антидепресиви, апчиња против анксиозност и лек за хронична опструктивна белодробна болест

Според извори на ТМЗ, властите пронашле повеќе лекови на рецепт во куќата на починатиот актер Метју Пери, вклучувајќи антидепресиви, лекови против анксиозност и лек за хронична опструктивна белодробна болест.

Истрагата за да се открие што точно се случило со Пери се уште е во тек на неговиот имот.

Во меѓувреме, семејството на Метју ја објави првата изјава по смртта на актерот.
Дел од изјавата објавена за печатот гласи вака: „Метју донесе толку многу радост на светот, и како актер и како пријател. Сите вие му значевте толку многу и ние го цениме огромниот излив на љубов“.

Според извештаите, телото на починатиот актер моментално се наоѓа во округот Л.А. за обдукција за да се утврди причината за неговата смрт.

Слични објави

(Фото) Наташа Беквалац со новогодишна елка од подот до таванот: Целата блеска во злато

Еспресо

„Ме демне пред куќа“: Софија Вергара побара забрана за приближување на маж кој ја следи

Еспресо

Мишо Ковач излезе од болница, еве како се чувствува легендарниот пејач

Еспресо

Почина српската актерка Јелена Чворовиќ Пауновиќ, позната по улогите во „Среќни луѓе“ и „Семејно богатство“

Еспресо

Среќата ве следи: Три хороскопски знаци ќе се исполнат со радост до крајот на декември

Еспресо

Неверојатно, Лепа Брена за еден ден ја распродаде загребска Арена: И тоа цела година пред концертот!

Еспресо
Се вчитува....