25.8 C
Скопје
18:35 - 25 јуни, 2024

(Фото) Наташа Беквалац ја разбесне мајка си: „Марш, во три брака си била“

Пејачката никогаш не се двоумела да ги сподели своите приватни разговори со јавноста.

Наташа со сестра ѝ и мајка ѝ, фото – инстаграм

Пејачката Наташа Беквалац е позната по тоа што сака да се шегува на своја сметка и без двоумење споделува семејни фотографии со своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

Барбиката од Нови Сад во една прилика објави снимка од разговор со мајка си, кога таа бара совет за успешен брак, но не го добила одговорот што го очекувала.

Мајката на Наташа, Мира, ѝ плеснала в лице дека не сака да ѝ се меша во животот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @estradni.arhiv

На инстаграм- стори пејачката го објави разговорот со мајка си под наслов „часкање со мама“.

„Ни за брак ни вон брак немам ништо да ти кажам“ – ѝ рекла Мира на Наташа

„Па како, ти си во брак, можеш да ми помогнеш“ – била упорна Наташа.

„Ај марш ти што во три брака си била“ – ѝ одговорила Мира.

Наташа се насмејала и немала веќе прашања за мајка си.

„Наташа Беквалац подолго избира песни отколку сопруг“: Пејачката зад себе има три брака, оваа објава насмеа многумина

Слични објави

Осамна мистериозна, последна објава на Шифти Шелшок: Ја објавил непосредно пред смртта

еспресо

„Ме заболе, нека прават што сакаат!“: Дарко Лазиќ бесен за гласините дека мајка му се омажила

Еспресо

„Мојот развод е мојата најголема победа“: Јована Јеремиќ искрено за бракот со српскиот политичар

Еспресо

Јелена Карлеуша искрено за односот со Душко: „Кармички, немам мир во животот…“

еспресо

(Видео) Длабоко деколте и шлиц до колкот: Ќерката на Харис Џиновиќ во никогаш попровокативно издание

Еспресо

(Фото) Ситно брои до породувањето: Бремената водителка на „Ѕвездите на Гранд“ живее во невиден луксуз

Еспресо
Се вчитува....