14.8 C
Скопје
22:47 - 14 април, 2024

(Фото) Марија Шерифовиќ покажа како ужива со синчето: „Не вознемирувајте!“

Пејачката Марија Шерифовиќ на својот Инстаграм профил објави како ужива со синот.

Синот на Марија сега е големо момче, има три месеци. Пејачката им се врати на настапите и другите обврски. Кога е надвор од Србија, малиот Марио го чува баба му Вера, а на Вера пак, ѝ помага нејзиниот брат, односно вујкото на Марија.

Кога ќе завршат сите обврски, пејачката се обидува да надомести за се што пропуштила со синот. Така беше и вчера. Марија го вклучи телевизорот во дневната соба за да гледа филм, а врз неа мирно лежи момченцето.

принтскрин, инстаграм

„Не нè вознемирувајте“, напиша Марија на објавата, додуша на англиски јазик, но секому е јасно што сакаше пејачката да порача.

Слични објави

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо
Се вчитува....