3.8 C
Скопје
18:48 - 5 декември, 2023

(Фото) Лепа Брена каква досега не сте ја виделе! Среќна како девојченце, а вака изгледаше нејзината славеничка торта

„Среќа е што сè убаво можам да го споделам со сите вас“ – порача Брена.

Популарната пејачка Лепа Брена вчера го прослави својот 63 роденден.

По тој повод многумина ѝ посакаа се најдобро, а пејачката одлучи да им се заблагодари на сите.

Брена насмејана позираше пред тортата и огнометот и порача:

– Благодарам на сите за убавите желби. Имам среќа што можам да споделам се убаво со сите вас. Ве сака ваша Брена“.

Инаку, на Брена ѝ го честиташе роденденот и Александра Пријовиќ со фотографија од Арената која го обиколи регионот.

 

Слични објави

И Горан Бреговиќ се прости од Владо Правдиќ: „Тој беше единствениот фин дечко меѓу нас“

Еспресо

Ален Исламовиќ погоден од смртта на Владо Правдиќ: Се прости од колегата

Еспресо

(Фото) Запознајте ја најбогатата Босанка, „тешка“ е 300 милиони евра, роди на 51 година

Еспресо

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо
Се вчитува....