5.8 C
Скопје
05:15 - 27 февруари, 2024

Адел одби брачна понуда: „Не можеш да се ожениш за мене и мојот сопруг е тука вечерва“

Пејачката Адел можеби се омажила во тајност – судејќи по нејзината изјава на неодамнешниот концерт. Некој од публиката држеше транспарент на кој пишуваше – Адел, омажи се за мене?

Одговорот на пејачката беше ефективен.

„Не можеш да се ожениш за мене. И мојот сопруг е тука вечерва“, изјави добитничката на Греми (35).

Обожавателот бил упорен и прашал дали можат барем да се обидат, но Адел се насмеала и не го сменила ставот.

„Не, не сакам ни да се обидам. Јас сум со Рич. Ти си луд, остави ме на мира“, возврати таа.

Адел и спортскиот агент се во врска од јули 2021 година.

Пејачката неодамна изјави дека е подготвена наскоро повторно да стане мајка.

Слични објави

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо

(Фото) Лепа Брена наздравува со шампањ во Монте Карло: Пејачката се пофали со погледот од луксузното Монако

Еспресо

Натпреварувачката која излезе од „Ѕвездите на Гранд“ во солзи даде јавно ветување: Ако Саша ме врати на натпреварот, ќе дојдам гола

Еспресо
Се вчитува....