За само 24 часа Антониа Гиговска собра 10.000 лајкови на оваа фотографија!

Една од нашите најпознати пејачки, младата Антониа Гиговска со последната објавена фотка на Инстаграм го  „запали“ интернет сообраќајот во нашата земја.

Причината за тоа очигледно е одличниот стајлинг на Гиговска. Таа објави селфи-фотка на која во преден план е раскопчаната кошула..

Се разбира, под објавата се редеа комплименти за нејзиниот изглед. „Кукла преубава“, „Прекрасна“, „Предобра“ – беа само дел од многуте…

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Antonia Gigovska (@antoniagigovskaa) on

Инаку наскоро ќе ја слушнеме и новата песна од младата пејачка, а како што таа најави, во скоро време ќе имаме можност да го видиме и слушнеме нејзиниот деби-албум.

Слични објави

Анастасија Ражнатовиќ ограбена во Париз, пејачката морала да пее за да ја префрли таксистот до хотел!

Васко Спасоски

Малечкиот Кеба ја упропасти Северина! Подигнала кредит од 70.000 евра! Ставила под хипотека уште еден стан (ФОТО)

Igor

Гужва на трибините: Таа е фудбалски судија и учествува во изборот за Мис

Igor

Емотивната изведба на Бијонсе за време на комеморацијата на Коби и Џиџи! (ВИДЕО)

Еспресо

Го научив Бред Пит да се бакнува, прекрасна работа!

Еспресо

Порно актерка вети: Ќе спијам со оној што ќе открие вакцина против коронавирусот! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

3 + оне =

Слични објави

Жените: Ова се нашите пет омилени секс пози!

Igor

Карлеуша цела во бело, а градите „кипат“ од сите страни! (ФОТО)

Igor

Емили Ратајковски го очекува првото дете?

Igor

Ќелава и со стомак до заби: Амбер Роуз во секој момент ќе се породи (ВИДЕО)

Igor

Нивес Целзиус со атрактивно деколте на концертот на Северина во Белград (ФОТО)

Igor

Не помисливме дека тие ќе станат тренд, но и тоа се случи: Сандали кои наскоро ќе ги освојат улиците на Скопје

Igor