19.8 C
Скопје
23:41 - 26 септември, 2023

За бунтовни невести: Венчаници во боја (ФОТО)

Венчаниците изгледаат како фустани за принцези и прават невестата така и да се чувствува барем еден ден во животот. Таа тогаш е во центар на вниманието и мора да блеска не само со својата насмевка, туку и со венчаницата.

Изборот на венчаница не е лесен, особено ако невестата нема претстава што би сакала да носи. Затоа одлучивме да ви предложиме венчаници во боја.

Освен класичната бела венчаница, интересно е да се излезе од традиционалните рамки и во едниот од најубавите денови во вашиот живот да облечете венчаница која одговара на вашиот темперамент.

Би било интересно на избраникот да не му ја откриете својата идеја, а кога ќе ве здогледа во страсна црвена или во нежна виолетова венчаница, ќе посака првата брачна ноќ да дојде што побрзо.

 

Слични објави

„Многу сум среќна што можам да се поврзам со овој рај на земјата“-Џорџина го честита националниот ден на Саудиска Арабија

еспресо

(Видео) Тејлор Свифт го прошета новиот дечко, новинарот што ги сними остана без зборови

еспресо

ЕУ го повика Илон Маск да ги почитува законите, неговата социјална мрежа е најголемиот извор на лажни вести

еспресо

На Шакира ѝ се заканува затворска казна до осум години, затаила над 14 милиони евра данок

еспресо

(Видео) Сопругата на Брус Вилис отворено: „Тешко е да се знае дали е свесен за својата болест“

Еспресо

Партнерката на Кијану Ривс отворено за љубовта со актерот: „Се чувствувам самоуверено на црвениот тепих“

Еспресо
Се вчитува....